Video ku shihet sulmi ndaj truprojës së Lady Gagës dhe vjedhja e dy qenve të saj

Dy nga tre qentë e llojit “Bulldog” janë vjedhur së fundmi. Mediumi amerikan “TMZ” raporton që Gaga është shumë e mërzitur me vjedhjen e dy qenëve të saj.

Image

Stafi i Gagas përmes një komunikimi në media ka treguar se po ofron gjysmë milioni dollar për këdo që gjen dy qentë.

E në këtë medium tashmë është bërë publike videoja ku shihet se si ka ndodhur i gjithe rrëmbimi i qenëve të saj si dhe plagosja e truprojës.

Image