Shkurta si vajzë e re, merrë vëmendje qaforja e saj me pëllumba

Shkurte Fejza është këngëtarja shqiptare që shumica e cilësojnë edhe si ikona e muzikës së mirëfilltë shqipe.

Në këngët e saj përherë vërehet edhe fryma patriotike, për çka edhe publiku e dëgjon dhe e pëlqen Shkurten, shkruan “Kosovarja”.

Jo rrallë herë këngëtarja di të na befasojë me postimet e saj në instagram.

Së fundmi ajo ka sjellë një foto ku është shfaqur në të zeza e në fytyrë si të ishte vajzë e re.

Ajo cka ra në sy është qaforja e saj me katër pëllumba, meqë rast vajza e saj Gresa e pyet se a e ka kuptimin për 4 fëmijët e saj.https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

Mbase edhe mund të jetë kjo kuptimi./Kosovarja/