Ndodh edhe kjo në Kosove, Dhendrri 16 vjeç ndersa nusja 21 vjeç

Disa foto sot u ben virale kur shihet nje vajze dhe nje djal qe u martuan, mirpo informata Online meson që keta qe u martuan kishin dallime te medha per arsye se djali kishte 16 vjeç, ndersa vajza kishte 21 vjeç

Asgje nuk është zyrtare sepse familjaret po mundohet ta fshijn kete tek mediat mirpo mbetet ne ditet në vijim të kumtohet lajmi për keta dy të sapo martuar.