Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore me veshjen e ngushtë

Lindsey Pelas ka ndarë një video në rrjete sociale.

Bukuroshja amerikane, e cila njihet mjaft shumë për linjat trupore që posedon ka postuar në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka publikuar video dhe foto ku shihet me një veshje që i theksonte linjat trupore.

Lindsey nuk mungoi me poza provokuese ku theksonte të pasmet e bujshme për të cilat përflitet mjaft shumë .