Ku i mbet Arbenitës barku?

Arbenita dhe Fero janë në pritje të ëmbël për tu bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e kanë konfirmuar vetë protagonistët pas martesës së tyre, dhe pas 7 muajsh shtatzëni të Arbenitës, shkruan “Kosovarja”.

Tani Arbenita është në muajin e 8-të, por falë palestrës ajo duket sikur të ishte në të 4-tin.

Së fundmi, modelja ka postuar ca imazhe veshur në të zeza ku barku nuk po i duket fare.

Janë foto para shtatzënisë apo pas? Si është e mundur…?/Kosovarja/https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1