HalloweenSidoqoftë, në Anglinë jugore, një kompani eventesh, e gjendur disi pa ...

Fshati italian Santo Stefano di Sessanio, ofrohet t’iu paguajë qytetarëve deri ...

Në fundjavë vranësira dhe kthjellime. Të shtunën në mbrëmje mundësi për ...

Former Manchester United, Middlesbrough and Preston North End midfielder passed away ...

Ambasadorja e Kosovës në Itali, Lendita Haxhitasim ka njoftuar përmes ‘Twitter’ ...

Breaking News ! Fulham boss Scott Parker has insisted that his ...

Ky muaj ka qenë emocionues për të apasionuarit pas yjësisë. Përveç ...

ISTANBUL — A strong 7.0 magnitude earthquake struck the Aegean Sea on Friday, ...

Liverpool defender Virgil van Dijk has had a “successful” operation on ...