“Unë jam nip Kosove, një gjysh i imi është nga Mitrovica ...

Shkrimtari Fatos Lubonja në emisionin Pressing të T7, ka thënë se ...

Derisa anëtari i Kryesisë së PDK-së, Ramë Buja ka thënë se ...

Një burrë është therur me thikë në rrugën “Afrim Zhitia” në ...

Dy persona u qëlluan dhe u plagosën në një incident, i ...

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni ka reaguar pas deklaratës së presidentit ...

Zyrtarë të NATO-s nuk pranuan të komentojnë deklaratat e presidentit të ...

Sinan Vllasaliu ka publikuar projektin e tij më të ri. Këngëtari ...

Pakkush pret që Gjykata Speciale t’i ulë në bankën e të ...