Covid-19 ka qëndruar për plot 19 ditë në trupin e Cristiano ...

Shefi i deputetëve të PDK-së del pozitiv me Covid-19 30 tetor20:19 ...

Historia e trishtë e Flori Mumajesit, arsyeja se pse nuk dëgjon ...

Në fundjavë vranësira dhe kthjellime. Të shtunën në mbrëmje mundësi për ...

Edhe pse Kosova nuk është anëtare e organizatave ndërkombëtare, ky fakt ...

Former Manchester United, Middlesbrough and Preston North End midfielder passed away ...

Ambasadorja e Kosovës në Itali, Lendita Haxhitasim ka njoftuar përmes ‘Twitter’ ...

Ministria e Shëndetësisë ka paralajmëruar se nesër Komiteti për vlerësimin dhe ...

Milaim Zeka e ka sharë sërish avokatin Tomë Gashin, pas zhvillimeve ...

Ky muaj ka qenë emocionues për të apasionuarit pas yjësisë. Përveç ...