Shkurte Fejza është këngëtarja shqiptare që shumica e cilësojnë edhe si ...

Elita Rudi dikur foto modele, ndërkaq vitet e fundit prezantuese e ...

Kumrije Mustafa është një ndër këngëtaret më të dalluara në mediat ...

Protagonisti i emisionit “Përputhen”, Juli, ka publikuar një video në aplikacionin ...

Qendresa Bajrami është vajza simpatike nga Peja e cila e bëri ...

Tayna është rep artistja që nuk po ndalet së sjelli këngë ...

Aktori i njohur kosovar, Mensur Safçiu, pjesë e formacionit “Stupcat, ka ...

Aktori i njohur Wayne Linekar ka bërë të ditur se është ...

Më 6 mars të këtij viti, do të organizohet parada e ...

Ish-protagonistët e emisionit “Për’puthen”, Tea dhe Bearti, janë duke shijuar lidhjen ...