ShowBiz

Keira Knightley, aktorja e njohur e shumë filmave të famshëm ka ...

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj dhe kushërira e saj Anxhelina, ishin të ...

Në rrjet kohëve të fundit kanë qarkulluar lajmet se modelja e ...

Te fundit

Matteo Salvini, pjesë e partisë së djathtë ekstreme ...

Disa nga partitë politike, listat e të cilave ...

Një person dyshohet se është hedhur nga Ura ...

Profesori universitar Bujar Dugolli ka treguar në emisionin ...

Anëtari i Partisë Socialdemokrate, Nol Nushi, ka reaguar ...

Kritiku më i madh i Presidentit rus, Alexander ...